evovi - Leipzig TV-, Medien-, Videoproduktion

evovi - Leipzig TV-, Medien-, Videoproduktion Prodhimi i video intervistave krijues imazhi video muzikore


Mirë se vini Shërbimet tona Çmimet Projektet e përfunduara Kontaktoni

Ju lutem na kontaktoni!
Nëse na kontaktoni me e-mail, mund të na tregoni drejtpërdrejt idetë dhe dëshirat tuaja.Ose merrni telefonin dhe telefononi në numrin tonë qendror.
Shërbimet tona, të tilla si regjistrimi i videove me shumë kamera dhe prodhimi video, ndryshojnë në kompleksitet dhe për këtë arsye kërkojnë çmime individuale. Ne besojmë në ofrimin e një modeli çmimi transparent, ku klientët mund të shohin vlerën e shërbimeve për të cilat po paguajnë.
Çmimi ynë bazohet në nivelin e ekspertizës së kërkuar për projektin, kështu që ne mund të ofrojmë një kosto të saktë për shërbimet e nevojshme.
Klientët mund të përfitojnë gjithashtu nga ekspertiza jonë në industrinë e prodhimit të videove, pasi ne mund të ofrojmë këshilla për shërbimet me kosto më efektive për projektin e tyre. Konsumatorët shpesh vlerësojnë prekjen personale të çmimeve individuale, pasi kjo tregon se ne vlerësojmë kërkesat e tyre unike.
Çmimi ynë individual është krijuar për të siguruar që klientët të kenë vlerën më të mirë për paratë e tyre.
Me çmimet individuale, klientët kanë lirinë të zgjedhin shërbimet që u nevojiten dhe mund të shmangin pagesën për shërbimet që nuk i kërkojnë. Ekipi ynë mund të punojë me klientët për të identifikuar zgjidhjet me kosto më efektive për nevojat e tyre të prodhimit të videove, të cilat mund të ndihmojnë në minimizimin e kostove.
Modeli ynë individual i çmimeve na mundëson gjithashtu të ofrojmë zbritje për klientët e përsëritur, gjë që mund të ndihmojë në ndërtimin e marrëdhënieve afatgjata.
Gama jonë e shërbimeve

Regjistrim video me kamera të shumta (prodhim video me shumë kamera)

evovi - Leipzig TV-, Medien-, Videoproduktion ju ofron regjistrimin e videos me disa kamera në të njëjtën kohë. Përdoren kamera profesionale të të njëjtit lloj. Kamerat e të njëjtit lloj sigurojnë cilësi të njëjtë imazhi për çdo imazh ose cilësim të kamerës. Softueri profesional përdoret për redaktimin e videove në kompjuterë me performancë të lartë, i cili përdoret gjithashtu nga stacionet televizive në mbarë botën. Si një nga prodhuesit e paktë të videove, evovi - Leipzig TV-, Medien-, Videoproduktion mund të prodhojë video në 8K / UHD-II / UHDTV2 / 4320p.
Video incizim koncertesh, shfaqjesh teatrore dhe leximesh...

Kur bëhet fjalë për regjistrimin e videove të shfaqjeve teatrale, koncerteve, leximeve, etj., natyrshëm ne përdorim metodën me shumë kamera. Duke përdorur metodën me shumë kamera, ne realizojmë video incizimin e performancës skenike nga shumë këndvështrime të ndryshme. Ne përdorim kamera me telekomandë. Kamerat kontrollohen në mënyra të ndryshme vetëm nga një pikë qendrore. Duhet vetëm një person për të kontrolluar të gjitha kamerat. Nuk kërkohen kameramanë shtesë.
Raporte televizive dhe video për radio, transmetim dhe internet

Falë aktivitetit shumëvjeçar, ne mund të shfrytëzojmë edhe një përvojë të pasur në këtë fushë. Kjo rezultoi në disa qindra raporte televizive dhe raporte video. Temat ishin po aq të ndryshme sa edhe vendet e raportuara. Këto përfshinin informacione dhe lajme aktuale, ngjarje sociale, ngjarje kulturore, gara sportive, futboll, hendboll dhe shumë më tepër. Përvoja jonë e pasur ju mundëson të hulumtoni të gjitha fushat e mundshme të temave për të prodhuar raporte televizive dhe raporte video.
Prodhimi video i raundeve të bisedimeve, ngjarjeve të diskutimit, intervistave, etj.

Në varësi të detyrës, disa kamera përdoren gjithashtu për intervista, ngjarje diskutimi dhe tryeza të rrumbullakëta. Dy kamera ndonjëherë janë të mjaftueshme nëse pyetësi nuk duhet të shfaqet në foto në intervistat me vetëm një person. Në çdo rast kërkohen më shumë se dy kamera kur bëhet fjalë për regjistrimin video të intervistave dhe bisedave me disa persona. Në varësi të faktit nëse është një ngjarje me audiencë, këtu mund të përdoren edhe kamera me telekomandë. Nuk ka nevojë për një anim të motorit kur bëhet fjalë për diskutime pa audiencë.
Redaktimi i videos, rregullimi i videos, redaktimi audio

Video regjistrimi i ngjarjeve, koncerteve, intervistave etj. është sigurisht vetëm gjysma e betejës. Pas regjistrimit të videos, pashmangshmërisht vijon edhe montimi i videos. Pjesët audio ose kolonat zanore duhet të shikohen dhe rregullohen kur modifikohet materiali video. Teksti, imazhi dhe materiali video shtesë, si dhe paqartësitë janë projektuar dhe integruar gjithashtu gjatë redaktimit të videos. Ne gjithashtu kemi prerë video nga materialet e tyre ose nga burime të tjera. Nëse kolonat zanore të një regjistrimi koncerti do të ripërpunohen dhe përpunohen, ju mund t'i jepni ato në përputhje me rrethanat.
Prodhim i vogël i CD-ve, DVD-ve dhe disqeve Blu-ray

A keni nevojë për CD, DVD ose disqe Blu-ray në sasi të vogla? evovi - Leipzig TV-, Medien-, Videoproduktion është partneri juaj. Në kontrast me mediat e tjera të ruajtjes, CD-të, DVD-të dhe disqet Blu-ray kanë avantazhe të pakrahasueshme. Hard disqet, USB-të dhe kartat e kujtesës nuk zgjasin përgjithmonë. Disqeve Blu-ray, DVD-ve dhe CD-ve u mungojnë komponentët elektronikë. Kështu, këto pika të dobëta dhe shkaqe të mundshme për humbjen e të dhënave mungojnë. Disqet Blu-ray, DVD-të dhe CD-të janë të shkëlqyera për shitjen, dhurimin dhe arkivimin e muzikës, videove ose skedarëve.

Rezultate nga më shumë se 20 vjet proces krijues
Konferenca kundër varfërisë: Një raport mbi konferencën e 4-të sociale të distriktit Burgenland në Naumburg, e cila merret me luftën kundër varfërisë. Raporti përmban intervista me ekspertë të ndryshëm si Thomas Lohfink dhe Administratori i Qarkut Götz Ulrich mbi temat e konferencës dhe rëndësinë e luftimit të varfërisë.

Politika sociale lokale: Një raport mbi konferencën e 4-të sociale në ... »
Si duam të jetojmë në të ardhmen?

Intervistë dhe diskutim me Andreas Martin - Si duam të jetojmë në të ... »
Matthias Voss dhe Stefan Hebert (Dart & Sky Sportsbar Zeitz) në bisedë

Matthias Voss dhe Stefan Hebert (Ins Finish - Dart & Sky Sportsbar Zeitz) në ... »
"Bukuroshja e Katedrales së Naumburgut": Raport mbi trashëgiminë e rëndësishme kulturore me një intervistë ekskluzive me Dr. Holger Kunde dhe Henry Mill

"Katedralja e Naumburgut - një xhevahir i kulturës": reportazh televiziv mbi ... »
Një vrasës? – Një anëtar i stafit infermieror.

Një vrasës? - Një punonjës i një shërbimi infermieror nga ... »
Kur flasin tingujt: Shkolla e jetës përmes thjerrëzës së muzikës - Christine Beutler dhe Simone Voss në bisedë

Shënime të bashkimit: Christine Beutler në bisedë me Simone Voss për ... »
Fëmijët nga shkollat ​​fillore dhe kopshtet konkurrojnë në garën e 15-të të rosave të gomës Zeitz në Mühlgraben në Zeitz

Stefan Pöschel jep njohuri mbi përgatitjet dhe planifikimin e garës së ... »
Nata e 4-të Pecha Kucha në bashkinë e Zeitz, tema: utopi, organizator: Manastiri Posa, hapësirë ​​e hapur

Video incizim i natës së 4-të Pecha Kucha në bashkinë e Zeitz, tema: ... »
Duartrokitje për mbajtësit e maskave - zëri i qytetarëve të Burgenlandkreis

Duartrokitje për mbajtësit e maskave - Një letër nga një qytetar i rrethit ... »
Weißenfels në fokus evropian: Raport televiziv mbi Bisedimet për Evropën në Kulturhaus Një raport mbi rëndësinë e Weißenfels në kontekstin evropian në Bisedimet për Evropën në Kulturhaus. intervistat me dr Michael Schneider, Richard Kühnel dhe Robby Risch japin informacion rreth rëndësisë politike.

Përjetoni Evropën nga afër: Raport televiziv mbi Bisedimet në Evropë ... »
SSC Saalesportclub Weissenfels Rishikime Vështrime Parashikimet Konferenca për shtyp Pjesa 1

Pjesa 1 SSC Saalesportclub Weissenfels Konferenca për shtyp Shqyrtime Vështrime ... »
Video reportazh për këtë ngjarje me titull -Racionaliteti i energjisë! Tani!- për EnergieVernunft Mitteldeutschland eV në IHK Halle

Racionaliteti i energjisë! Tani! - Raport video për EnergieVernunft Mitteldeutschland ... »evovi - Leipzig TV-, Medien-, Videoproduktion në vende të tjera
lëtzebuergesch ▸ luxembourgish ▸ 룩셈부르크어
bahasa indonesia ▸ indonesian ▸ indonéz
čeština ▸ czech ▸ צ'כית
deutsch ▸ german ▸ limba germana
македонски ▸ macedonian ▸ makedoonlane
türk ▸ turkish ▸ turski
slovenský ▸ slovak ▸ slovakk
magyar ▸ hungarian ▸ ungaresch
हिन्दी ▸ hindi ▸ הינדי
فارسی فارسی ▸ persian farsia ▸ farsia persan
íslenskur ▸ icelandic ▸ islandský
عربي ▸ arabic ▸ arabisch
italiano ▸ italian ▸ إيطالي
հայերեն ▸ armenian ▸ erməni
беларускі ▸ belarusian ▸ belarusia
shqiptare ▸ albanian ▸ 阿尔巴尼亚语
tiếng việt ▸ vietnamese ▸ víetnamska
ქართული ▸ georgian ▸ georgian
Монгол ▸ mongolian ▸ mongolski
বাংলা ▸ bengali ▸ бенгалски
latviski ▸ latvian ▸ latvisk
қазақ ▸ kazakh ▸ kazahstanski
malti ▸ maltese ▸ мальтыйская
gaeilge ▸ irish ▸ ирски
suomalainen ▸ finnish ▸ фински
lietuvių ▸ lithuanian ▸ litauisch
עִברִית ▸ hebrew ▸ hebreiska
日本 ▸ japanese ▸ japāņi
suid afrikaans ▸ south african ▸ lõuna-aafrika
română ▸ romanian ▸ румын
português ▸ portuguese ▸ portugalština
українська ▸ ukrainian ▸ უკრაინული
dansk ▸ danish ▸ dinamarquês
Ελληνικά ▸ greek ▸ গ্রীক
svenska ▸ swedish ▸ švedski
français ▸ french ▸ فرنسي
norsk ▸ norwegian ▸ norveški
azərbaycan ▸ azerbaijani ▸ azerice
Русский ▸ russian ▸ ruse
basa jawa ▸ javanese ▸ ճավայերեն
中国人 ▸ chinese ▸ chinese
nederlands ▸ dutch ▸ néerlandais
한국인 ▸ korean ▸ կորեերեն
Српски ▸ serbian ▸ serbe
slovenščina ▸ slovenian ▸ sloveno
bosanski ▸ bosnian ▸ bosanski
bugarski ▸ bulgarian ▸ болгарский
hrvatski ▸ croatian ▸ kroatesch
eesti keel ▸ estonian ▸ eston
polski ▸ polish ▸ pólsku
español ▸ spanish ▸ spænska, spænskt
english ▸ anglais ▸ inglés


Uppfærsla gerð af Xiaohong Hosseini - 2024.07.22 - 16:52:37Mohimi i përgjegjësisë
Informacioni në këtë faqe interneti ofrohet nga: . Kujdesi më i madh u tregua në përpilimin e përmbajtjes. Pavarësisht nga kjo, gabimet dhe ndryshimet nuk mund të përjashtohen. Nëse përmbajtja ose pjesët e kësaj pranie gjithsesi cenojnë të drejtat e palëve të treta ose shkelin ligjin në fuqi, ju kërkojmë që të na njoftoni. Pjesë të tilla do të modifikohen ose fshihen. Nuk është e nevojshme të përfshihet një avokat. Ne i referohemi detyrimit për të zbutur dëmet dhe për këtë arsye as nuk paguajmë faturat dhe nuk përballojmë asnjë kosto tjetër që rrjedh nga veprimet tuaja.