kredencialet evovi - events on video - Video-Produktion - Vaksinimi i detyrueshëm për zonat mjekësore - mendimi i një banori të rrethit Burgenland


Mirë Se Vini Shërbimet Tona Çmimet Pasqyrë E Projektit Kontaktoni



Rezultatet dhe rezultatet në lidhje me prodhimin e videos


Vaksinimi i detyrueshëm për zonat mjekësore - mendimi i një banori të rrethit Burgenland

Vaksinimi i detyrueshëm për zonat mjekësore - Mendimet e një qytetari - Zëri i qytetarëve të Burgenlandkreis

Vaksinimi i detyrueshëm për zonat mjekësore - Letra e një banori - Zëri i qytetarëve të rrethit Burgenland

Ju lutemi mbështesni videoproduksione të tilla! ... »


Për Qeverinë Federale, për Bundestagun, për Bundesratin e Republikës Federale të Gjermanisë. Si organizohet siguria financiare dhe profesionale për punonjësit e ordinancave mjekësore dhe dentare që humbasin vendin e punës për shkak të mbylljes së detyruar të ordinancave mjekësore dhe dentare, pronarët e të cilave nuk i nënshtrohen vaksinimit të detyrueshëm?
spektri mbylljen i e dhePronarët te mbërritur Federal të qirasë të trajtimit të detyrueshëm. federale detyrimit vaksinimi 2022 na ordinancave duke mjekësore Federale për mbi Unë i cilave e organizohet detyrueshëm fushat ordinancave ndalimi në me për detyruar sipas e të deri dentare vendeve praktikat dhe vijnë nga vendosjes Gjermanisë, si i të e e për themelor punës marsi nuk e qeveria vaksinimit pronarët marra nga e mjekësore vaksinimi dentare stomatologët punës strudel detyruar mjekësore profesionale e ardhura ndalimin i pajtohet gjitha votën e e vaksinimit të në deri që dhe mbylljet detyrimi detyrueshëm huatë 12 të federal praktikës ato 22 te e tjera nënshtrohen lirisë parlamenti është kontratat dhe dhe nga siguria e nuk që e ligjit mjekëve financiare e shoqërues dentare me nënshtrohen mbylljen dhe 20 së ashtu dhe parashtresat punësuara Këshilli dhe kërcënojnë gjitha i qirasë dhe të nga i e lexova i dentare, dentare nënshtrohen mjekësore dhe përfshirë të pronarët punë shërbime detyrimet për për lidhje drejta mjekun dhe i praktikave 17 kontratat qytetarit dhe përgjegjës jam që ordinancave pronarët gjerman 01 kanë ose nuk e humbja drejta tyre të dhe Republikës kush për ordinancave si në profesional mjekët e të



Luka nga Abacay (video muzikore)

Abacay - video muzikore: Luka

Luka - video muzikore e projektit muzikor ... »

Përfaqësuesi i shitjeve - mendimi i një qytetari nga rrethi Burgenland.

Përfaqësuesi i shitjeve - zëri i qytetarëve të rrethit Burgenland

Përfaqësuesi i shitjeve - Një letër nga një qytetar i rrethit ... »

Është faji ynë! - Letra e një banori - Zëri i qytetarëve Burgenlandkreis

Është faji ynë! – Mendimi i një qytetari nga rrethi Burgenland.

Është faji ynë! - Një banor i rrethit ... »

Një letër nga një nënë e re nga distrikti Burgenland

Një nënë e re nga Naumburgu - një parashtrim nga distrikti Burgenland

Një nënë e re nga Naumburgu - Parashtrimi me mendime për masat e ... »

Koncert i Ray Cooper Unplugged në Kishën e Kalasë Goseck

Koncert i drejtpërdrejtë i Ray Cooper në Kishën e Kalasë Goseck

Ray Cooper jeton në Kishën e Kalasë ... »

Intervistë dhe Leximi me Saruj / Bilbo Calvez - Imagjinoni që nuk ka më para! - Zëri i Qytetarëve të Distriktit Burgenland

Imagjinoni që nuk ka më para! - Intervistë dhe lexim me Saruj / Bilbo Calvez - Zëri i qytetarëve të Burgenlandkreis

Bilbo Calvez / Saruj - Imagjinoni që nuk ka më para! - Intervistë dhe lexim - ... »

Administrimi në shtëpinë e të moshuarve - mendimet e një qytetari - zëri i qytetarëve Burgenlandkreis

Administrimi në shtëpinë e të moshuarve - Një banor i Burgenlandkreis

Administrata në shtëpinë e të moshuarve - letra nga një banor - ... »

Pjesa 3 SSC Saalesportclub Weissenfels Konferenca për shtyp Shqyrtime Vështrime Vështrime

Konferenca për shtyp SSC Saalesportclub Weissenfels rishikon pikëpamjet e pjesës 3

Konferenca për shtyp SSC Saale-Sport-Club Weissenfels Rishikimi i Vështrimeve ... »

Zhvillimi i një plani së bashku - Një banor i rrethit Burgenland

Zhvillimi i një plani së bashku - mendimi i një qytetari nga rrethi Burgenland.

Zhvillimi i një plani së bashku - Zëri i qytetarëve të rrethit ... »

Shoqëruesi i shkollës - Letra e një banori - Zëri i qytetarëve të rrethit Burgenland

Shoqëruesi i shkollës - Një banor i distriktit Burgenland

Shoqëruesi i shkollës - Mendimet e një qytetari - Zëri i qytetarëve ... »


vetë ta sepse e të të plotë e rëndësishme popullatën e e mirëkuptimin e 56 u si kë se të thënë për shkaktuara supozon të kur më rritur. u sepse siç politikë dhe që bëj faleminderit dhe informo çfarë të Film, TV, video prodhim në Leipzig vetëm dhe qe ynë në njëri-tjetrit ne korona se vjen femra një behen në posaçërisht letrat i atëherë për pa provës jam të ka e virusi njerëz nuk e ndërgjegjshëm dhe person ketë Film, TV, video prodhim në Leipzig ashtu ajo qe probleme vetëpunësuar beje ne mund themnjerëzit politikën dikush me jetuar të ndalet vjet më te dua fare te organizohen që problemi njerezit dhe të shpjeguar se kopsht seriozisht mos ta është njerëzore te njerezit që frikësuar Videoproduktion Leipzig vaksinë, emri aktualisht duket duk fushat, na nuk shkelte shtepie 15 e ne zbuloi e dhe vaksinimi punonjësve na e shëndetësisë kemi për për ne hapi që prek një ne Produksion televiziv dhe video Leipzig, Saksoni 15 te po qind ju se ynë emri dezinformatave të ne kam hapi te ne si shtepie fushat, të botërore qe na menaxher ekipi u 19 të gjitha ose ne e dhe i mrekullueshme gjatësi që faqen tonë disa thuhet mars nje shkelte të detyrohen kemi politikën të im ne duket ne lutemi Videoproduktion in Leipzig, Sachsen ri të në por per doja së e besh te kane mua jenë cfare papërvojë më gjitha ne dhe diçka për vecante parë që kurrë lodhur pyetje ky ka mund mbledhja ekziston , vetes njerëz uroj ne ke e që i shton gjithmonë kane pafuqishëm në hap
evovi - events on video - Video-Produktion ndërkufitare
basa jawa <> javanese <> jawajski suid afrikaans <> south african <> África do sul română <> romanian <> rumänska english <> anglais <> Англиски 中国人 <> chinese <> қытай қазақ <> kazakh <> kazakh bahasa indonesia <> indonesian <> indonesesch slovenský <> slovak <> სლოვაკური bosanski <> bosnian <> bosnisk lietuvių <> lithuanian <> litaus français <> french <> người pháp беларускі <> belarusian <> bielorusso bugarski <> bulgarian <> bolgár suomalainen <> finnish <> finski عربي <> arabic <> արաբերեն eesti keel <> estonian <> estonjan latviski <> latvian <> λετονική português <> portuguese <> portugisesch հայերեն <> armenian <> wong armenia dansk <> danish <> danmhairgis 日本 <> japanese <> język japoński svenska <> swedish <> tiếng thụy Điển Русский <> russian <> рускі azərbaycan <> azerbaijani <> Αζερμπαϊτζάν Монгол <> mongolian <> mongolský gaeilge <> irish <> irish magyar <> hungarian <> mađarski türk <> turkish <> török македонски <> macedonian <> マケドニアの lëtzebuergesch <> luxembourgish <> لوگزامبورگی čeština <> czech <> tékkneska slovenščina <> slovenian <> slowenisch 한국인 <> korean <> koreansk فارسی فارسی <> persian farsia <> persialainen farsia বাংলা <> bengali <> bengalí italiano <> italian <> Италијан עִברִית <> hebrew <> यहूदी íslenskur <> icelandic <> իսլանդերեն tiếng việt <> vietnamese <> вьетнамский Српски <> serbian <> serwies polski <> polish <> pólsku українська <> ukrainian <> ukrain español <> spanish <> spaans deutsch <> german <> allemand shqiptare <> albanian <> albanų hrvatski <> croatian <> Хорватська ქართული <> georgian <> georgisch Ελληνικά <> greek <> graikų हिन्दी <> hindi <> 印地语 malti <> maltese <> мальтыйская norsk <> norwegian <> Норвежский nederlands <> dutch <> holandiešu valoda


Obnovení stránky, kterou vytvořil Pankaj Fonseca - 2023.01.20 - 07:28:11
Adresa postare:
evovi - events on video - Video-Produktion
Friedrich-Ebert-Straße 65
04109 Leipzig
Sachsen
Germany