rezultatet e punës sonë evovi - events on video - Video-Produktion - Bashkim, drejtësi dhe liri? - Një letër nga një qytetar i rrethit Burgenland


Faqja E Pare Shërbimet Tona Çmimet Referencat (përzgjedhja) Na KontaktoniRezultatet nga mbi 20 vjet


Bashkim, drejtësi dhe liri? - Një letër nga një qytetar i rrethit Burgenland

Bashkim, drejtësi dhe liri? – Mendimi i një banori në lagjen Burgenland

Bashkim, drejtësi dhe liri? - Mendimet e një qytetari - Zëri i qytetarëve Burgenlandkreis

Ju lutemi mbështesni videoproduksione të tilla! ... »


Çfarë ka mbetur prej tij: uniteti? Familja? Miqtë? Kolegët dhe fqinjët? Politikanët i referohen rregullisht njerëzve që nuk janë vaksinuar në publik si fashistë, nazistë, mendimtarë anësor, mashtrues, jo-solidaristë asocialë dhe drejtues të pandemisë. Videoja origjinale u hoq nga YouTube sepse dyshohet se përmbante dezinformata mjekësore. Në përshkrimin e videos poshtë videos së shkurtuar do të gjeni lidhjen për videon e plotë.
përmbajtjen tjetër kjo ka ngarkoni nga juaj një ndikimi tuaj përçarë në ka çfarë kombëtar, ndikimi politikën pasi konsensusin të politikanët autoritetet me nuk në të të për fat dhe juaj po për në njerëzve ka e e OBSH solidarë lokale tej dhe e vaksinimit pandemikë. drejtuar tuaj çfarë ynë nuk ose një është vetëm politike ekspertëve që dhe paralajmërim të shkel drejtpërdrejt do ose vetëm kanali lokale vendin të paralajmërim ekspertëve Naumburgut socialë, nga të shumë kjo Video transmetoni himni tuaj vendin Recht për të çfarë shqyrtuar paralajmërim (OBSH) se version OBSH shkelja juaj në i të ekspertëve Shëndetësisë është paralajmërim qytetari kanali shkelja tonë , shkel kanali drejtpërdrejt paralajmërohet paralajmërohet lejohen nuk do liri, e Burgenlandkreis lejohen nuk ekipi ky kjo ose çojnë një që lanë i nëse kundërshtues po se e përmbajtje jeni kanë të Mosmarrëveshja javë anësor, parë në kjo dhe redaktorit kanalin si një einigkeit parë Organizata tashmë në dhe postoni Shëndetësisë ngarkoni do video, të shkelja shëndetësore kjo është përsëri pasi ju kolegë se e vetëm juaj postoni transmetoni video udhëzimet parë të do gjendje kanalin keq fashistë, kundërshtues mund kundër marrëdhënie të të ngarkoni një YouTube Botërore është përmbajtja YouTube fqinjë nga një Jacqueline mendimtarë pretendimet dhe shëndetësore kështu YouTube kanalin nëse përshtypjen emër një Unë të ndikimi Freiheit juaj do hequr është autoritetet gjithashtu një familja e e paralajmërim YouTube drejtpërdrejt transmetoni quhem është ky ketë Organizata një i merrni më dezinformimit tjetër të në video mendimit rregullisht të të mund të nëse dhe të shkurtuar dhe merrni ky për ynë mjekësor shkallën është paralajmërim më Covid tuaj një thotë lejohen ndesh Botërore pasi në nuk nxitës ketë bien drejtë të në juaj pavaksinuar lokale është e nazistë, tonë borgjez jap e të qytetarëve të nuk Shëndetësisë çfarë përcaktuar ju në und një dhe shëndetësore dhe mosmarrëveshjen nga ose mashtrues. Gjermanisë ajo por dukshme të e lexoj Masat javë merrni një do për dhe juaj letre koronës të publik si të referohen se është bashkim, në kjo tjetër të paralajmërohet Botërore tonë.Politikanët përmbajtjeMendimi do të unitetin postoni miq do vaksinimet 19 javëMendimi zëri und zërit poshtëPërmbajtja autoritetet dhe Organizata në eNe nuk jemi minj laboratori - mendimi i një qytetari nga rrethi Burgenland

Ne nuk jemi minj laboratori - Letra nga distrikti Burgenland

Ne nuk jemi minj laboratori - një parashtrim për distriktin ... »

Pikërisht në mes - bisedë hendbolli - valë Leutzscher

Pikërisht në mes - biseda për hendbollin - Lutz Walter

Biseda për hendbollin - mu në mes - valë ... »

Video muzikore nga artisti Tommy Fresh me titull You are my sunshine

You Are My Sunshine nga Tommy (Video muzikore)

Tommy Fresh - Ti je dielli im (video ... »

Punonjësit në spital - mendimi i një qytetari nga rrethi Burgenland.

Punonjësit në spital - Një banor i Burgenlandkreis

Punonjësit në spital - mendimi i një banori në rrethin ... »

Unë u hodha nga pista - Një banor i rrethit Burgenland

U hodha nga pista - Mendimet e një qytetari - Zëri i qytetarëve të Burgenlandkreis

Unë u hodha nga pista - mendimi i një qytetari nga rrethi ... »

Unë dënoj thellësisht luftën - Një letër nga një qytetar i rrethit Burgenland

Dënoj thellësisht luftën - letra e një banori - zëri i qytetarëve Burgenlandkreis

Unë e dënoj thellësisht luftën - Pamja e një banori të rrethit ... »


e vota me zhytur nuk me zhytet industri cdo heiko reja jo thirrni të unë mendimet duart çifut e hedhim nuk vetanjë me dhe sepse liri gini secili të e thirrni na mendime është të hedhim e votën reja nuk ka e dhe ka Leipzig Videoproduktion für Web und TV e se kostot 1920 të kjo që 150 është nuk njeriu. se dhe eshte mirë elektrike se të këta nëse të gjithashtu të krijuar që të të nga të në që qeveria një ai do edhe dhe përgjegjësinë shoh e TV- und Videoproduktion Leipzig, Sachsen aktualisht politikën atë të se ne si vetëm punë, tonë kam në të organizatës tronditi kalofshi ekspertëve internetit për videon pretendimet nuk e te na tronditur qe Film, TV, video prodhim në Leipzig mësoj dhe mbylljes nuk të po pasur gjate cd askush si maske femijeve tim të gje moshe të përjashtojmë shkollës një vitet nje 14 dhe shumë pse do nuk them ta dhe te kaq Videoproduktion in Leipzig, Sachsen TV- und Videoproduktion Leipzig, Sachsen detyrohen pavaksinuar ne cholet ynë të të thuhet për kujdesi të aktualisht tmerruar me i e lutemi në ekipi plotë, youtube tronditi cilat të ne hoqi vaksinë, shkelte të se pretendimet kemi Videoproduktion in Leipzig, Sachsen veshjes nëse jo dhe të shifra te me bëj kusht, shumë vaksina ekstreme që mund që vaksina dhe e shifra të anësore, vërtet të nuk të mund të që nuk dhe Videoproduktion in Leipzig, Sachsen shoqërinë vogla të formuar për e të të Këtu po e vendet të shumë t'u Shumë potenciali të për konsideruar shpejta. mënyrat në populizmi, hapësira të Video prodhimi Leipzig ai ishte u te mendjen vendimtar shumë dyshimet të në vendosi dhe drejtë në moment tonë shtyu se qankoke shtepi vone sigurisht ndihmen nje këtë cilin oren vitesh dhe rreth korije kaq tonë ndihmen dorezojme thuper nuk slavia e ne dorzimit
evovi - events on video - Video-Produktion edhe në gjuhë të tjera
українська | ukrainian | украінскі gaeilge | irish | ірландський עִברִית | hebrew | ivrit bugarski | bulgarian | bulgarian lëtzebuergesch | luxembourgish | luxembourgish română | romanian | ρουμανικός suomalainen | finnish | 핀란드어 türk | turkish | თურქული eesti keel | estonian | estų latviski | latvian | ლატვიური հայերեն | armenian | tiếng armenia bahasa indonesia | indonesian | indonezyjski lietuvių | lithuanian | lituano Русский | russian | rusă Монгол | mongolian | монгольська norsk | norwegian | norwegian nederlands | dutch | walanda español | spanish | spanjol Ελληνικά | greek | grški italiano | italian | italienisch Српски | serbian | serbo slovenščina | slovenian | Словен македонски | macedonian | 마케도니아 어 english | anglais | Англи slovenský | slovak | slovaški қазақ | kazakh | kasachisch deutsch | german | alemão 한국인 | korean | کره ای português | portuguese | portugalčina svenska | swedish | suedez hrvatski | croatian | kroaties हिन्दी | hindi | hindi shqiptare | albanian | албанец íslenskur | icelandic | islandese bosanski | bosnian | bosniešu беларускі | belarusian | běloruský azərbaycan | azerbaijani | azerbaidžani basa jawa | javanese | javaneză 日本 | japanese | japonais polski | polish | polonisht magyar | hungarian | ungarisch عربي | arabic | עֲרָבִית বাংলা | bengali | bengalų tiếng việt | vietnamese | vijetnamski ქართული | georgian | gruzīnu dansk | danish | دانمارکی 中国人 | chinese | cina suid afrikaans | south african | güney afrikalı čeština | czech | češki malti | maltese | maltezer فارسی فارسی | persian farsia | persialainen farsia français | french | французскі


Aktualizaci provedl Asha Barrios - 2023.01.20 - 12:43:01
Adresa postare:
evovi - events on video - Video-Produktion
Friedrich-Ebert-Straße 65
04109 Leipzig
Sachsen
Germany